icon

DO GOOD FOR OTHERS

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and will give you a complete account of the system and expound the actual teachings of the great explore

Contact Info

  shape
  shape

  O nas

  Czym się kierujemy
  w naszej działalności

  Misją naszej działalności jest niesienie pomocy dla społecznego dobra! Pracujemy zgodnie z naszymi wartościami, aby wspierać badaczy, a także osoby znajdujące się z kryzysem psychicznym,
  cierpiące na choroby i zaburzenia psychiczne oraz somatyczne a także zmagające się z uzależnieniami od substancji i czynności.

  DO CZEGO DĄŻYMY

  Naszą wizją jest szerzenie wiedzy dotyczącej metod rzetelnego poznawania otaczającej nas rzeczywistości oraz przeciwdziałania nowym zagrożeniom współczesnego świata. Chcemy, aby świadomość wpływu nowych technologii na dobrostan dzieci, młodzieży i dorosłych wzrastała w społeczeństwie, aby każdy rodzic wiedział jak chronić swoje dziecko przed e-uzależnieniem, ucząc je bezpiecznego korzystania z e-mediów, które stały się nieodzownym elementem naszej codzienności. 

  Równość

  Najważniejszą wartością, którą kierujemy się w swoich działaniach jest równość. Chcemy, żeby każdy był wobec siebie równy, bez względu na status majątkowy, pozycje społeczną, różnice indywidualne, jak również sytuację psychiczną i fizyczną. Bez wytykania palcami, izolowania i marginalizowania przez społeczeństwo. Pobudzamy do empatii, refleksji i wglądu. Ocena problemów innych ludzi zwykle przychodzi łatwo, ale zapytaj sam siebie: Jak czułbyś się, gdyby problem dotknął Ciebie lub Twoje bliskie otoczenie? Czy wiedziałbyś jak pomóc? Przekonujemy każdego: Nie obawiaj się prosić o pomoc! Każdy z nas potrzebuje wsparcia w jakiejś dziedzinie, jesteśmy to po to, aby go udzielić!

  O fundacji

  Zrobimy
  wszystko,
  aby Ci pomóc

  Wiele osób obawia się przyznania do swoich problemów,
  ponieważ reakcja społeczeństwa najczęściej jest odtrącająca.
  Natomiast my jesteśmy po to, aby Ci pomóc uporać się
  ze wszystkim co Cię trapi !

  czekanie, to brak reakcji
  Co nas charakteryzuje

  Jak wygląda nasza pomoc?

  Badania

  Profilaktyka

  Psychoedukacja