icon

DO GOOD FOR OTHERS

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and will give you a complete account of the system and expound the actual teachings of the great explore

Contact Info

  shape
  shape

  Statystyka i metodologia badań

  szkolimy studentów i młodych badaczy

  z tajników metodologii i analizy statystycznej, z humorem, bez stresu, efektywnie! Zarówno indywidualnie jak i zorganizowane grupy.

  konsultujemy za free

  znamy rozwiązania na każdy problem dotyczący prowadzonych badań czy nauczania przedmiotów metodologicznych. Utknęłaś / utknąłeś? Nie wahaj się skontaktować z nami, konsultacji udzielamy zupełnie bezpłatnie!

  Zaplanujemy każde badanie

  w dziedzinach nauk społecznych, o zdrowiu i medycznych, ustalimy plan badawczy, sformułujemy problemy i hipotezy, dobierzemy narzędzia, badaną grupę i model badania, aby proces szedł gładko i zakończył się sukcesem.

  tworzymy narzędzia pomiaru

  zarówno kwestionariusze wywiadu, ankiety, arkusze obserwacji, zadania eksperymentalne jak i standaryzowane kwestionariusze – psychometria to nasza szczególna pasja!

  mamy najniższe ceny
  i najkrótsze terminy

  z racji fundacyjnej struktury część pracy zawsze wykonujemy w czynie społecznym. Nie przepłacaj w komercyjnych firmach, nie zamawiaj analizy z taśmy produkcyjnej! U nas każdy jest absolutnie wyjątkowy.

  pomagamy
  w zebraniu
  badanej grupy

  już zbierasz dane ale masz trudności w skompletowaniu reprezentatywnej grupy? Daj znać, my wiemy skąd się biorą ludzie 😉

  obsługujemy projekty kompleksowo

  szykujesz duży projekt i potrzebujesz wsparcia na każdym etapie? Skorzystaj z naszego doświadczenia aby uniknąć błędów przy planowaniu, realizacji i ewaluacji procesu naukowego poznania.

  analizy statystyczne od a do z

  opiszemy badaną grupę, rozkłady zmiennych głównych, zweryfikujemy hipotezy i odpowiemy na pytania badawcze, wyprowadzając wnioski do dyskusji wyników.
  Oddaj swoje dane w ręce specjalistów albo przejdź analizę online razem z nami!

  wspieramy skuteczną publikacje wyników

  planujesz artykuł, poster lub wystąpienie konferencyjne? Podpowiemy jak najlepiej zaprezentować swoje wyniki oszczędzając zbędnego stresu.